Chci výhodnější tarif

Chcete výhodnější tarif?

Dne 9. června proběhla aukce v hromadné změně operátorů. Děkujeme všem registrovaným s jejichž podporou se nám podařilo získat výhodnější ceny mobilních tarifů. Za nejlevnější vysoutěžený tarif (100 volných minut, 50 volných SMS) zaplatí zákazníci 73,50 Kč. To je o polovinu méně, než kolik stojí nejlevnější stejný tarif na trhu.

Pokud chcete také získat některý z vysoutěžených tarifů, zaregistrujte se a zvažte, zda je pro vás nabídka zajímavá. Registrace je nadále zcela nezávazná.

Ani jeden z velkých síťových operátorů se soutěže o více než sto tisíc zákazníků nezúčastnil, což mnohé vypovídá o jejich přístupu k českým spotřebitelům.

Registrováno ke dni aukce
1 0 1 2 3 8

Registrace

3 kroky k výhodnějšímu tarifu

1

Nezávazně se registrujte

Registrace je zdarma a bez závazků.

2

Informace o vítězi aukce

Budete informováni o nabídce.

3

Zvážení nabídky

Na zvážení nabídky budete mít čas
do 30. 6. 2017.

Získejte také vítězný tarif

Proč se přihlásit?

dTest vždy hájí zájmy spotřebitelů. Chceme, aby všichni spotřebitelé měli možnost získat vstřícné obchodní podmínky a férovou cenu mobilních tarifů.

Jak jsme vybrali vítěze?

Uspořádali jsme aukci mobilních operátorů. Vítězem se stala nabídka s nejnižší cenou a  vstřícnými podmínkami pro spotřebitele.

Jak to funguje?

Po registraci budete informováni o vítězi aukce s nejnižší nabídkou mobilního tarifu. Na zvážení nabídky budete mít čas do 30. 6. 2017.

Sdílejte kampaň na sociálních sítích

#chcivyhodnejsitarif